Degustacja whisky

Spróbuj pięciu różnych whisky i znajdź swój ulubiony smak. Rozpoznaj różnice między podstawowym blendem, a single maltem. Stań się znawcą whisky zapamiętując najważniejsze fakty z historii whisky. Gwarantuję, że po wyjściu z degustacji zdobędziesz wiedzę jak kupić "szkocką", czy warto w nią inwestować, jak kolekcjonować "płynne" dobra.

Degustacja Popularna

"Popularna" to najczęściej zamawiane spotkanie przez organizatorów eventów firmowych, uczestników konferencji, spotkań networkingowych. Czasem bywa jako atrakcja wieczoru na wysokim poziomie gdyż jest to zabawa połączona z dużą dawką wiedzy. Grupa otrzymuje specjalne kieliszki na czas degustacji by porównać smak blendu i single malta, whiskey irlandzkiej i whisky szkockiej.

* w specjalnej wersji whisky torfowa kontra whisky łagodna.

Degustacja Whisky dla aniołów

"Whisky dla aniołów" to już w ogóle będzie petarda gdyż na to spotkanie szukam pereł smakowych z różnych źródeł. Możemy spróbować Dalmore 12 YO, 15 YO, 18 YO, Cigar Malt i Port Wood oraz najnowsze Luminary. Możemy spróbować whisky z najmniejszej desylarni w Szkocji - Edradour. Możemy spróbować linii Signatory. Możemy spróbować whisky z Tajlandii, Izraela, Indii, Tasmanii, USA.

Wiedza połączona z wyjątkowymi doznaniami

Nie czekaj! Zarezerwuj degustację już dziś!

Michał Stępień - Sommelier